Distribuce Vašich služebVlastní skupiny zákazníků - to je něco ! Seo, sociální sítě, média a blogy pro firmy
Seo, sociální sítě a média pro firemní marketing
sociální sítě    mail       
Úvod Druhy sítí Sítě a Seo Verze 1 Verze 2 Verze 3 Ceník Akční nabídky Kontakt


Seo a optimalizace webu pro sociální sítě - druhořadý efekt s obrovským účinkem ve vyhledávačích

 Vyhledávače milují sociální sítě a jejich PR. Využijte toho. To jsou noví zákazníci - a to zcela zdarma.
Proč je vhodné kombinovat sociální sítě a Seo (optimalizace webu) ? 

Jakákoliv distribuce textů, obrázků, videí a dalšího materiálu se ukládá (a dále sdílí, odkazuje, atd) na doménách s vysokým PR (většinou 7 až 10). Kromě informace o produktu a službě se umísťují i anchor texty, zpětné linky, odkazy na původní doménu, alternativní texty a v rozumné míře i hashtagy. Existuje celá řada možností, kterak kombinovat (a nepřekombinovat) texty s klíčovými slovy, nadpisy, vlastním textem, obrázky a výše popsaného. Vhodným slohem a použitím těchto praktik dosahujeme nesporně vyšší indexovatelnosti ve vyhledávačích. A pokud se Vás příspěvek líbí (dostane palce nahoru, body, lajky, atd) potom je to pro indexaci jasný impuls, že daný příspěvek čte mnoho lidí, tudíž má vysokou informační hodnotu … (a dále Vás nebudeme zatěžovat technickými detaily).

Proto je velmi žádoucí, aby Váš samotný web byl SEO friendly a veškeré Vaše budované odkazy na sociálních sítích budou mít vysokou hodnotu i pro vyhledávače a budou se zobrazovat na jejich předních pozicích v části neplacené reklamy – a o to nám jde v druhém sledu především.

Odkazy, zpětné linky, hashtagy, háčka, texty

je celá řada způsobů, kterak na sociálních sítích, v médiích a blogách napsat krátký a poutavý článek o Vaší firmě, novém produktu anebo službě. Vhodně doplněný o obrázek, animovaný gif anebo emotikon. Pro SEO ideální stav. Takže posílíme stránku o hashtagy - a je to.


Motto:    Sociální sítě a SEO - to je prostě manželství z rozumu.
   
#seo #optimalizacewebu

Víte, že sociální sítě, média a blogy-
podporují provázanost s Vaším webem ?

Seo a sociální sítě- zvyšují pozice Vašich stránek ve vyhledávačích ?

Vyšší indexace ve vyhledávačích

 

 
  Provozuje:  Ing. Martin Švorc,  jako OSVČ nezapsaná do Obchodního rejstříku  na doméně:  www.nifos.cz  - Nezávislý InFOrmační Servis v CZ
  telefon: 420-235361140  |  email: info * nifos.cz  |  adresa: Libocká 651/51,  Praha 6, 162 00,  Česká Republika
  IČO: 10444718 | DIČ: CZ6411192007  
  Na webu jsou použity některé prvky z grafikcých kolekcí :  |    |  www.sixrevision.com    (c) Ing. Martin Švorc  2013-2014